Pranie dywanów

 

W ramach świadczonych usług oferujemy pranie dywanów. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób prywatnych, ponieważ jest to dodatek do wnętrz najczęściej wykorzystywany w domach prywatnych. Niekiedy zgłaszają się do nas także właściciele hoteli, agencje obrotu nieruchomości, itp. Wszystkim oferujemy profesjonalne czyszczenie i pranie z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych środków piorących. Usuwamy zabrudzenia skuteczne, pozbywając się brudnych plam i nieprzyjemnego zapachu, a także odświeżając wygląd materiału.

Czemu warto powierzyć czyszczenie dywanów ekspertom?

  • - zapewniamy oszczędność czasu – Samodzielne pranie dywanów jest czasochłonne i męczące. Jeżeli mają Państwo do wyczyszczenia ich kilka w swoim domu lub mieszkaniu, to może Wam zająć kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt godzin. Pragnąc oszczędzić ten czas oraz siły, wystarczy zlecić pracę nam. Ponadto chętnie wybawimy z opresji wszystkich, których niebawem odwiedzą bliscy i nie mają czasu, aby przygotować dom na wizytę gości.

  • - gwarantujemy bezpieczeństwo – Przeprowadzamy czyszczenie dywanów z użyciem bezpiecznych środków i metod. Przed wykonaniem jakiejkolwiek czynności sprawdzamy skład i do niego dostosowujemy preparaty, aby nie wywołać reakcji, które mogłyby wywołać trwałe uszkodzenie włókien. Stosujemy również odpowiednio do tkanin dobrany sprzęt, który nie będzie powodował mechanicznych uszkodzeń materiału.

  • - pomagamy zachować higieniczną czystość – Dbamy o przywrócenie schludnego wyglądu, właśnie dlatego, gdy zachodzi konieczność, to zwykłe pranie dywanu wzbogacamy o dodatkowe czynności. Niekiedy może zajść konieczność podjęcia dodatkowych kroków w celu zachowania higienicznej czystości, np. aby usunąć plamy z wina, aby pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, aby oczyścić miejsce pobrudzone uryną (np. psa). W wyjątkowych sytuacjach pomagamy usunąć grzyby lub pleśń, stosując w tym celu specjalistyczne środki.

Jak przebiega czyszczenie dywanów?

Pierwszym krokiem jest dokładne wytrzepanie materiału, w celu usunięcia wszelkich elementów stałych (np. okruchów jedzenia), a także pyłu i kurzu. W tym celu należy dostarczyć nam produkt do zakładu w Warszawie, a od Klientów ze stolicy i okolic możemy odebrać we własnym zakresie. Na drugim etapie wykonujemy bardzo dokładne odkurzanie, po czym przechodzimy do szorowania. Preparaty użyte w tym celu pozostawiamy na chwilę na powierzchni, aby substancja zaczęła działać, a następnie przeprowadzamy płukanie z użyciem maszyny ekstrakcyjnej. W kolejnym kroku przeprowadzamy impregnację oraz dokładnie suszymy całość. Na samym końcu ponownie odkurzamy.

Formularz kontaktowy