Już od wielu lat pomagamy utrzymywać czystość w Państwa lokalach i biurach. Używając nowoczesnego, sprawdzonego sprzętu, profesjonalnych środków czystości oraz naszego doświadczenia, zapewniamy komfort klientom oraz pracownikom.

 

Świadczymy liczne usługi mające na celu utrzymywanie czystości oraz świeżości w obiektach biurowych. Począwszy od prania pojedynczych pomieszczeń lub kanap i foteli - po całościowe czyszczenie całych pięter w budynkach biurowych. Jesteśmy w stanie wyprać każde meble obite tkaniną: krzesełka, fotele obrotowe, pufy, kanapy, narożniki, podnóżki, oparcia oraz podłokietniki. Czyścimy każdy rodzaj wykładziny dywanowej. Układanej z jednego kawałka lub z płytek oraz mocowanych na klej lub taśmę dwustronną. Używany przez nas sprzęt zapewnia skuteczny proces prania - dodatkowo, po praniu wykładzina jest wilgotna a nie mokra. Dzięki już na następny dzień można bez problemu użytkować całą powierzchnię. 

W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie skutecznie wyczyścić około 1000m2 i więcej.

Pranie dywanów oraz wykładzin odbywa się przy pomocy urządzeń ekstrakcyjnych oraz szorujących najwyższej klasy. Pozwala to nam wykonywać usługi szybko i wydajnie - nawet te wielkopowierzchniowe. Zapewniamy elastyczność która pozwoli nam dostosować się do Państwa oczekiwań - wykonujemy zamówienia również w nietypowych porach oraz w weekendy.


W ramach usług, czyścimy krzesełka oraz fotele biurowe oraz cyklicznie wymieniamy dywaniki frontowe.

 

Prosimy o kontakt przez formularz dostępny po prawej stronie - najpóźniej na następny dzień przygotujemy ofertę i oddzwonimy. 


 

 

Formularz kontaktowy